Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 10

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    August 2017
    Posturi
    119

    Implicit

    Citat Original a fost postat de cristibelean Vezi Post
    Ca sa va stiti cu declaratiile depuse, treceti-l pe salariat ca cetatean roman si va merge. Am incercat si a mers, avem si recipisa.
    Mai incolo cand s-or repara il puneti la loc. Succes!
    Sti ce inseamna FALS IN DECLARATII sub semnatura digitala, tocmai ce ai propus tu!, Multumesc dar nu din partea mea!

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    113

    Implicit

    Da' de rectificative?

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 539

    Implicit

    Daca va uitati in xml o sa vedeti ca informatia nu se duce. Doar tipul contractului este influentat de aceasta cetatenie. Si oricum scoatem versiune, veti avea datele corecte.
    Ultima oara editat deIrina; 23 November 2019 la 09:49

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 539

    Implicit

    Si pentru ca vad ca sunteti suparat, va atrag atentia ca nu luati in considerare o alta varianta: in momentul in care avem o versiune stabila de declaratii, presupun ca aveati non rezidentul de multisor in baza de date si ati depus declaratii fara probleme, si brusc apar erori dupa o actualizare a duk integrator e clar ca s-a modificat ceva, e clar ca trebuie si noi sa intervenim pe formule si asta nu se face peste noapte. Eu personal tin sa "multumesc" anafului de fiecare data cand ne fac figuri de astea, dar spre deosebire de dvs, eu nici macar nu am unde trimite aceste cuvinte de "multumire"

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    Irina, poti sa faci un topic separat, "multumiri" ANAF-ului; promit ca vom contribui multi la mentinerea lui activ

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 539

    Implicit

    Dragos, crezi ca anaful se uita pe forumul winmentor? Clar nu, asa ca nu vad rostul. Minunat si softul a de la anaf, tocmai am intrat intr-o bucla frumoasa dupa ce am muncit sa bag mai multe contracte si trebuie sa o iau de la capat.

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    Sigur nu se uita, dar ne mai descarcam si noi, ne face bine la psihic

  8. #8
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    113

    Implicit

    Citat Original a fost postat de tifreaf Vezi Post
    Sti ce inseamna FALS IN DECLARATII sub semnatura digitala, tocmai ce ai propus tu!, Multumesc dar nu din partea mea!
    In structura fisierului, nu apare nicaieri cetatenia, doar CNP-ul asa ca nu imi fac probleme.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •