Sunt afisate rezultatele de la 1 la 9 din 9

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    Iasi,
    Posturi
    78

    Implicit

    Ati dat refacere stocuri-solduri? Daca ati avut luni deschise pe versiunea cu probleme, trebuie redeschise si inchise cu refacere stocuri solduri
    La tăţi ni' greu!

  2. #2
    Data inscrierii
    January 2010
    Posturi
    10

    Implicit

    Citat Original a fost postat de bilion Vezi Post
    Ati dat refacere stocuri-solduri? Daca ati avut luni deschise pe versiunea cu probleme, trebuie redeschise si inchise cu refacere stocuri solduri

    NOTA 10 DIN PARTEA MEA+ MII DE MULTUMIRI....am deschis/inchis lunile din ian 2009 si pana in martie 2011 k sa fiu sigura k se rezolva si problema din Registrul de Casa, despre care stiam k e mai veche. S-au rezolvat erorile din listele Fisa de personal si Balanta analitica de personal, dar nu si lista Registru de casa.

    Acum am insa o alta problema....la un salariat cu concediu medical in luna ianuarie...plata lichidarii din luna februarie nu stinge corect soldul ct.421 si al ct.423 aferente salariatului respectiv astfel : 421 ramane cu sold CR 0,26 lei, iar 423 ramane cu sold CR -0,26 lei in BALANTA DE VERIFICARE + FISA DE CONT..... Daca ma duc in FISA DE PERSONAL si in BALANTA DE PERSONAL, acestea arata astfel: ct.421 cu sold CR 0,27 lei, iar ct.423 cu sold CR -0,27 lei. ce parere aveti ????!

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    3

    Implicit nu se regasesc contributiile salariale in balanta

    am si eu o problema. in balanta nu mi se regasesc salariile, nici o contributie, nimic. sunt goale conturile.
    nu stiu ce trebuie sa bifez, in cazul in care asta e problema, ca sa imi apara.
    va multumesc.

  4. #4
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit

    Monica, ai urmat instructiunile de lucru? Sincer, presupun ca nu.
    Uita-te la instructiunile de lucru cu privire la salarii pentru anul 2011 si urmeaza-le intocmai, configurand programul, si atunci totul va fi ok...
    Presupun ca nu ti-ai setat modulul de salarii sa lucreze independent de Mentor, deci nu de aici este problema.
    Presupun ca nu ai asociat contributiile in conditii de salarizare... citeste instructiunile de lucru, asociaza-ti contributiile, DA RECALCUL LICHIDARE, si scrie-ne daca s-a rezolvat...
    Succes si asteptam raspuns.
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •