Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 14 din 14
  1. #11
    Data inscrierii
    October 2024
    Posturi
    2

    Implicit

    Citat Original a fost postat de maria_oprea Vezi Post
    buna ziua,puteti sa ne ajutati cu o configurare la 461 pentru vanzari?mie imi duce suna si in 461 dar o parte din ea o duce si pe 512.05...ceva am omis si nu imi dau seama ce...
    Buna ziua.Pt configurari SGR global valoric monetare ce configurari se fac va rog frumos, ma poate ajuta cineva?
    Ultima oara editat deramo1985; O zi in urma la 10:53

  2. #12
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    668

  3. #13
    Data inscrierii
    October 2024
    Posturi
    2

    Implicit

    o prostie de program winmentor , 500 euro achizitia lui, anual platit modul declaratii, pe modul efactura vor iar 500 euro dar nu ajuta cu un manual de configurari ceva , tot ca sa depinzi de ei , practic nu te poti folosi de program , postati la profesionistii contabili cum procedeaza pe Sgr si la cei care tin valoric, luati exemplu de la Saga , daia renunta tot mai multi la aceasta tampenie de program , total nemultumita.

  4. #14
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 642

    Implicit

    Nu va inteleg supararea, documentatia este pusa la dispozitia utilizatorilor, dar da, este facuta pentru cantitativ. Daca dvs lucrati cu valoric si taxa sgr este cantitativa, cum sa tin eu evidenta automat in program la cate sticle cu sgr primiti si vindeti? Cel mai bine pt dvs este sa va faceti o taxa sgr pe care sa o adaugati manual dupa ce ati introdus pozitia valorica de suc de mia de lei de exemplu.

    Avem documentatie cam pentru orice pusa la dispozitia tuturor, incercam sa o actualizam constant: http://download.winmentor.ro/WinMentor/Documentatie/
    Ultima oara editat deIrina; 2 Ore in Urma la 13:37

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •