Sunt afisate rezultatele de la 1 la 8 din 8

Thread: efactura

  1. #1
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    60

    Implicit efactura

    Buna ziua.
    in luna aprilie am avut doua facturi.

    doar ca una si acum imi apare in prelucrare. trebuie sa ii fac ceva?

  2. #2
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    76

    Implicit

    Buna ziua, Incercati sa mai apasati odata pe butonul "in prelucrare" din wmdecl.

  3. #3
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    94

    Implicit

    Bună ziua.
    În legătură cu facturile storno, avem posibilitatea să completăm câmpul BT-25?
    Mulţumesc !

  4. #4
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    76

    Implicit

    Buna ziua! da, BT-25 - ID- InvoiceDocumentReference - câmpul conține numărul documentului pentru referința anterioară pentru facturile de storno,
    dacă documentul este creat prin folosirea opțiunii disponibile pe plusul albastru: Generare pozitii in rosu sau Generare pozitii in rosu de pe Facturi la Avize Clienti.

  5. #5
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    94

    Implicit

    Multumesc !

  6. #6
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    94

    Implicit

    Când se creează PDF-ul pentru exportul facturilor în SPV, este posibil să includem, pe lângă seria și numărul facturii, și numele clientului în denumirea fișierului PDF generat?

  7. #7
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 403

    Implicit

    Cum pot ca sa vad direct din mentor pdf cu facturile emise din efactura, ceva similar cu este la import cand apas pe sagetica de langa id descarcare la cele de intrare si imi deschide factura in pdf. Interb pentru ca am utilizatori limitati care deschid doar mentorul si nimic altceva in server, asa stiu sigur ca deschid mentorul si nu stau cu Remote desktop deschis. Au inceput bugetatii sa le ceara si asa si le poate printa el din server daca le poate accesa din mentor.

  8. #8
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    76

    Implicit

    Buna ziua, vom analiza daca este posibil de a adauga numele clientului in denumirea fisierului PDF, cat si posibilitatea de a adauga un buton de vizualizare PDF pe facturile de iesire.
    Ultima oara editat deIulianC; 5 Ore in Urma la 16:35

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •