Sunt afisate rezultatele de la 1 la 8 din 8

Threaded View

  1. #2
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 379

    Implicit

    La fel am patit si eu acum. Am redeschis mentorul pana la aprilie 2020 ca avem niste numere de documente la facturi eronate, a fost singurul lucru pe care l-am modificat am inchis lunile si m=am trezit cu o problmema la 421 ca imi iese pe minus in mai si iunie si am inceput sa caut problema vine din aprilie 2020 cand a facut varza soldurile mentorul la salarii, am incercat sa refac statul si am primt aceeasi eroare ca colegul mai sus. Am restaurat salvarea pe care o avem de acum o saptamana insa raman cu neconcordantele si problemele care mi le face, cum se rezolva, ca as fi facut recalcularea insa raman fara salarii lucru cam incorect. Precizez ca deschiderea la mine a fost facuta cu 393.01 iar acum am incercat sa refac salariile ca sa scap de modul gresit pe care mi le arata in balanta si in salarii.
    Privitii ce salarii am in aprilie si mai in conditiile in care singurle salarii sunt de maxim 3675 lei brut. aferente somajului tehnic.Atasament 831

    In aprilie am salarii de plata pe balanta contabila 2305 ian in balanta personal 3400 cum e posibil, asta nu stiu.
    Imagini Atasate Imagini Atasate
    Ultima oara editat dealexadi; 06 March 2021 la 15:49

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •