Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 333

Threaded View

  1. #11
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 377

    Implicit

    Pai tocmai asta spunea si Silviu ca functionalitatea aceasta nu exista in momentul de fata se creeaza doar denumirea articolului si daca este stocabil sau nu iar daca e serviciu si contul contabil atat.
    Daca importi ca mine intre 100 si 500 de articole lunar nu e prea placut sa tr sa le selectezi in conversie valori si sa adaugi ce gestiune au (impartitile in 3 gestiuni), ce cota de tva au 24 sau 9, si ce tip este marfa, alte materiale, materii prime. Nu suna prea placut nu, e cu asta ma confrunt si eu de 1 an si ceva.
    Am si mail de aproape 1 an parca catre colegi de la dezvoltari in care au spus ca asa este si ca se va rezolva inca le asteptam.

    PS: ar tr sa aduca minim si gestiunea, si tipul contabil la stoc (371, 3028, 303, etc), cota de tva, adica elementele minimale fara de care nu poate functiona programul,
    La parteneri in varianta 725.16 imi aducea si data de adaugare a partenerului care era cea din data de import a datelor acuma nu mai aduce, la articole in 725.16 aducea si tipul de pret unic, acuma nu.
    Ultima oara editat dealexadi; 11 December 2014 la 13:32 Motiv: adauga ps

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •