Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 159

Thread: Erori mentor

Threaded View

  1. #21
    alexadi e online acum Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 379

    Implicit

    Aplicatie deschisa doar pentru test, ca este baza mea de test separata de baza de lucru. Are setat asa cum se vede doar un singur folder la import, rezultatul este ca nu mai vede acel folder, asta spuneam eu. 97.Constante-import.jpg 98.Constnate import nu tine cont de folder.jpg

    Procedura de lucru a fost asa: Am deschis mentorul, am facut poza la consntatele de mai sus unde se vede ca nu exista folder trecut la consntanta noua cea cu efactura, am inchis mentorul l-am deschis din nou si am intrat inintari rezultatul este in poza cu impotul unde se vede ca nu mai stie de consntanta veche. A mai fost acum cateva versiuni o eroare de foldere si s-a rezolvat cred ca e la fel si acuma.


    ps: Acum m-a lovit informatia facand cu totul altceva, este aceeasi veche problema de care am mai spus aici pe forum, si care s-a rezolvat la ultimele updateuri, vad ca in versiunea asta ultima a reaparut: Litera de la drive: mentorul meu de test este pe D: iar folderul de import este pe E: deci e aceeasi eroarea: doar pe aceeasi partitie logica sa lucrezi ,cum eu lucrez cu testul si cu mentorul pe 2 HDD diferite datele pe unul si folderele pe altul, asta este e vorba de litere de unde ia datele el cauta D: ca asa ii place iar eu am in constanta E: si asa duce in folderul firmei
    Ultima oara editat dealexadi; 04 December 2023 la 18:28 Motiv: Adaugat ps:

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •