Sunt afisate rezultatele de la 1 la 6 din 6

Thread: mesaj eroare

  1. #1
    Data inscrierii
    October 2009
    Locatie
    Bacau
    Posturi
    157

    Implicit mesaj eroare

    Nu știu dacă doar eu pățesc asta, dar de la versiunea trecută eu nu mai pot vedea ?n liste evidența concediilor de odihnă, ?mi dă eroare iar c?nd vreau să generez nota contabilă de la salarii (nota 26) ?mi spune că nu conține nimic deși ?n jurnal ?mi apar ?nregistrările corect.
    A găsit cineva o rezolvare?

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Pentru lista Evidenta CO nu exista probleme in versiunea 758.01, pe care banuiesc ca o aveti momentan avand in vedere problema de la note tip la Salarii. Astfel, pentru a vedea functionalitatea listei Evidenta CO puteti accesa documentatia: ftp://ftp.winmentor.ro/WinMentor/Doc...denta%20CO.pdf
    Cat despre remedierea problemei la note tip trebuie sa va faceti un upgrade la ultma versiune, de la adresa: ftp://ftp.winmentor.ro/WinMentor/Ver...OR%20v.761.03/
    Ultima oara editat deSolomon Silvia; 21 October 2014 la 10:26

  3. #3
    Data inscrierii
    October 2009
    Locatie
    Bacau
    Posturi
    157

    Implicit

    Problema cu notele tip s-a rezolvat intradevar cu ultima versiune, cat priveste lista Evidenta CO, toate datele necesare pt generarea listei sunt trecute corect, nu am avut modificari in baza de date din 2013.
    Incerc sa atasez si mesajul de eroare, poate isi da cineva seama de cauza.

    Exception EAccessViolation in module MENTOR.EXE at 001F725
    Access violation at address 005F7252 in module `MENTOR.EXE`. Real of address 00000014

  4. #4
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Pentru rezolvarea erorii este necesar sa luati legatura cu distribuitorul (in cazul in care aveti unul) sau cu producatorul.

  5. #5
    Data inscrierii
    October 2009
    Locatie
    Bacau
    Posturi
    157

    Implicit

    Multumesc, o sa vad, deocamdata ma descurc cu lista "zile intreruperi".

  6. #6
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Puteti incerca sa aduceti o varianta implicita a listei pentru a vedea daca se rezolva problema: Liste-Salarii-Unelte-Manager Liste - Diverse - Evidenta CO - Configurari implicite.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •