Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2014
    Posturi
    1

    Implicit Winmentor sau Winmentor Enterprise?

    Detinem la firma varianta Winmentor Extins, pe mai multe statii de lucru, si suntem pe punctul de a dezvolta o solutie care sa ajute clientii de la distanta prin consultarea stocurilor online, de aflare a preturilor si de posibilitatea de comanda. Am remarcat ca exista un modul, Stocuri si comenzi online, care functioneaza sub aceasta varianta de Mentor pe care o avem, insa am o dilema: sa achizitionam acest modul sau sa optam pentru WME care sa fie dotat cu acelasi modul? Am remarcat ca numarul de accesari simultane ale stocurilor poate sa blocheze cautarea pe WM clasic (am inteles bine?)... In plus, exista un modul DocImpServer care nu inteleg daca trebuie sau nu achizitionat si care e, mai concret, rolul sau. Multumesc!

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Winmentor Enterprise costa mult mai mult decat un modul de la Winmentor. Intrebati-l pe distribuitorul dvs.

  3. #3
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit

    Cati clienti ai "la distanta"? daca ai putini, recomand stocuri si comenzi on-line.
    Daca ai mai multi, recomand o solutie b2b... sunt mai multe interfatate cu winmentor; daca vrei calitate, recomand platforma Teamshare.
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •