Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2014
    Posturi
    24

    Implicit Produse fara stoc in lista de iesiri

    Am si eu o problema. La iesiri atat la bouri de consum cat si la facturi imi arata toate produsele facturabile si nu numai pe cele cu stoc (diferit de zero). tie cineva daca se exista o solutie in acest sens?

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Daca vrei sa-ti arate numai produsele cu stoc diferit de zero, filtreaza lista, din configurari, click dreapta si filtrare lista.

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    Cred ca intreba in modulul de introducere a datelor (facturi si bonuri de consum, de transfer ,etc), lucru care ar fi interesant, ca sa avem o bifa prin care sa ne arate doar produsele cu stoc. Ca pot avea multe produse in nomenclator din care in momentul actual sa fie foarte putine cu stoc si nu e prea placut sa stai sa le cauti mai ales daca tr sa lucrezi contra cronometru.

  4. #4
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    Cred ca se referea la modulul de introducere a datelor, unde ar fi interesant ca sa avem o bifa prin care sa putem vedea doar produsele existente in acel moment in stoc. Sunt momente in care ai in stoc 50 de articole si in nomenclator 5000 si ar fi mult mai usor sa le ai afisate doar pe cele 50 daca pui bifa.

  5. #5
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit

    folositi generatorul !
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

 

 

Tags for this Thread

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •