Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Sunt afisate rezultatele de la 31 la 35 din 35

Thread: Bilant

  1. #31
    Data inscrierii
    August 2013
    Posturi
    12

    Implicit

    eu sper ca anul acesta sa avem un program decent pentru generarea bilanțurilor. cu un manual decent. din punctul meu de vedere cel actual este complet inutil, eu și colegii am expus doar o parte din problemele majore. Și nu, nu suntem noi vinovați asa cum de 4 ani de când am deschis acest topic încercați sa afirmați. Va repet, softuri no name, care nu au pretenții de leader de piață, au modul de bilanțuri, și culme chiar le iese.
    am recomandat acest software ori de câte ori am avut ocazia, chiar am stresat oamenii pana l-au cumpărat, fără vre-un câștig material, însă dacă nici în acest an nu avem un modul de bilanț decent, voi începe cu reclama negativa.
    P.S. întocmesc bilanțurile manual și asa voi face și pe viitor. Însă o cheițe de verificare ar fi foarte utila.

  2. #32
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    111

    Implicit

    La bilantul pe 2017 cum putem modifica formulele? Contul 609 este folosit de doua ori la cheltuieli in formularul de bilant. Ar trebui corectata situatia.
    Eroare Bilant 2017.PNG si Eroare Bilant 2017 (2).PNG. Rezultatul este denaturat ....

    Si, functioneaza preluarea soldurilor initiale din bilantul de anul precedent? La mine zice ca nu gaseste codul fiscal.

  3. #33
    Data inscrierii
    August 2013
    Posturi
    12

    Implicit

    Mda... de cativa ani tot atrag atentia cu privire la situatia asta cu 609. Intr-un alt subtopic am cerut sa modifice programul astfel incat sa putem modifica noi. EU am renuntat de multa vreme sa mai generez bilantul din winmentor. Manual si gata.

  4. #34
    Data inscrierii
    February 2015
    Posturi
    3

    Implicit

    Eu nu pot sa accesez bilantul din Declaratii
    Primesc mesajul "the specified module could not be found" dupa care "eroare in functia CreateSectiune"

  5. #35
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Daca ati importat fisierele pentru bilant, dati si o verificare de structuri din declaratii pentru actualizarea tablelor.

 

 

Tags for this Thread

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •