Sunt afisate rezultatele de la 1 la 2 din 2
  1. #1
    Data inscrierii
    March 2009
    Posturi
    4

    Implicit firma nedenominata

    am facut o schimbare de versiune la mentor, nu am gasit o constanta si am inteles ca trebuie sa dau actualizare constante. toate bune pana am dat actualizare constante si mi-a aparut mesajul firma nedenominata, cu toate ca e firma creata in decembrie 2008

  2. #2
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit

    ha ha, ce faza dura...

    o idee: nu cumva, fara sa aibe legatura cu schimbarea de versiune sau cu actualizarea constantelor, ati sters fisierul denom.xml? fie direct, cu mana, fie indirect, din vreun program... daca da, creati-l la loc...

    Sunt programe "de imbunatatire" a pc-ului care, daca le rulezi, printre actiunile care le fac, curata fisierele care cred ele ca nu sunt necesare, cum ar fi, de exemplu, fisierele goale, care au marimea zero... denom.xml e unul dintre ele...

    Deci, asupra directorului WinMENT nu rulati nici un program de optimizare... nu aveti ce "optimiza" la fisierele din directorul WinMENTOR... aici este si o mica scapare a celor de la Th: nu este normal sa fi facut acel fisier de marime zero... trebuiau sa scrie ceva in el... orice... De exemplu, in fisierul satelit.dat au scris ceva...

    Alte idei nu am pe moment...
    Succes.
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •