Pagina 14 din 34 PrimulPrimul ... 4121314151624 ... UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 131 la 140 din 333
  1. #131
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    s-a notat Dragos

  2. #132
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    4

    Implicit

    nu am butoane libere ? unde or fi
    unde e butonul shortcut? in setari pe undeva - unde-a alea

  3. #133
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    Sageata in jos din imediata apropiere (in stanga) a butonului de Iesire din Date.

    PS: Irina: sa stii ca m-am gandit la asta cand am scris

  4. #134
    Data inscrierii
    January 2012
    Posturi
    99

    Implicit

    Buna ziua,

    Am importat 1000 de facturi de intrare dintr-un singur fisier (servicii).
    Dar mai am 4 fisiere (fiecare 1000 facturi...) de importat, iar la al 2-lea nu se mai intampla nimic, se blocheaza mentor si tot ce mai pot face este sa restartez.
    Oare nu este permis import repetat in aceeasi luna?

    Multumesc!

  5. #135
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Din cate stiu eu nu, stiu ca si eu am importat partiale si nu am avut probleme. La facturi imi mai dadea eroare la numere, cea ce rezolvam asa: rulam reconstruire sysid, deblocare numere documente, refacere carnete documente si refacere stocuri/solduri. si vezi ce efect are, am mai avut eroare la import si din cauza ca nu aveam serie unica de facturi la configurare din eroare o colega trecuse eronat seria si era identica cu cea de anul trecut, modificat si am rezolvat problema. Sper sa te ajute. Incearca si o delogare din wimentor si o relogare dupa fiecare fisier fiind multe ma gandesc sa nu ramana ceva agatat in memorie si sa dea eroare.

  6. #136
    Data inscrierii
    January 2012
    Posturi
    99

    Implicit

    Multumesc.
    A functionat.

  7. #137
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    114

    Implicit

    Citat Original a fost postat de testing Vezi Post
    Primesc urmatoarea eroare la import comenzi de la furnizor pe care o regasiti in poza din atasament plus un exemplu de comanda.
    Daca se poate exporta din comanda denumirea si codul la furnizor de ce nu se poate si pretul si unitatea de masura la furnizor ?
    Versiune mentor: 3200862.11 (exista eroarea si in urma cu cateva versiuni de mentor)
    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Am prins din intamplare o eroare pe import date din alte aplicatii, se va umbla aici, in versiunea urmatoare verificati daca se mai intampla si la dvs. Daca problema persista luati legatura cu distribuitorul dvs pentru a vedea local despre ce e vorba.
    Inca exista eroarea la ultima versiune.
    Imagini Atasate Imagini Atasate

  8. #138
    Data inscrierii
    October 2011
    Posturi
    38

    Implicit Import Extrase MT940 in Winmentor? Daca nu, care e modalitatea de

    Buna ziua, se pot importa Extrase MT940 in Winmentor? Daca nu, care e modalitatea de imoport a extraselor bancare in Winmentor? Multumesc

  9. #139
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Eu zic ca nu ai nici o sansa cu aceste extrase MT940 in winmentor clasic, poate o stii in varianta oracle. In mentor singura varianta sunt cele de incasari/plati din import alte programe :
    http://ftp2.winmentor.ro/WinMentor/D...e%20aplicatii/

  10. #140
    Data inscrierii
    October 2011
    Posturi
    38

    Implicit

    multumesc;
    stie cineva unde se gasesc structurile de import pentru Winmentor Enterprise?
    De asemenea, cunoasteti un consultant bun pentru structuri de import in Winmentor clasic? multumesc

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •