Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 17 din 17
  1. #11
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Da, asta inseamna, instalarea versiunii anterioare care presupune verificare de structuri. Probabil la sfarsitul saptamanii vom scoate versiune, decizia e a dvs.

  2. #12
    Data inscrierii
    July 2015
    Posturi
    130

    Implicit

    Buna ziua.
    Daca vreau sa listez chitanta din program, imi apare adresa primului client la care s-a facut chitanta. Numele si suma sunt corecte, doar adresa nu. Ce e de facut?
    Multumesc.

  3. #13
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Am testat, totul imi apare corect. Sunteti sigur ca aveti parametri din program pe configurarea chitantei? Click dreapta pe antet, specific lista si parametri de acolo?

  4. #14
    Data inscrierii
    July 2015
    Posturi
    130

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Am testat, totul imi apare corect. Sunteti sigur ca aveti parametri din program pe configurarea chitantei? Click dreapta pe antet, specific lista si parametri de acolo?
    Inainte de listare am setat configurarile. Sunt OK. Dar cand vizualizez chitanta, imi apare o alta adresa. Pana acum s-au taiat chitante de mana. O singura chitanta in valuta s-a listat din program. Acea adresa imi apare acum. Definesc "chitantierul in lei" dar nu mi se pastreaza nici setarea. Trebuie sa ma uit in alte configurari?
    Multumesc.

  5. #15
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Daca apare aceeasi adresa, s-ar putea ca in antet la configurari sa o aveti scrisa manual. Daca este adusa adresa prin parametri nu am avut cazuri ca ea sa fie aceeasi. Verificati inca o data setarile de la antet. Daca nu, luati legatura cu distribuitorul dvs sa va ajute.

  6. #16
    Data inscrierii
    July 2015
    Posturi
    130

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Daca apare aceeasi adresa, s-ar putea ca in antet la configurari sa o aveti scrisa manual. Daca este adusa adresa prin parametri nu am avut cazuri ca ea sa fie aceeasi. Verificati inca o data setarile de la antet. Daca nu, luati legatura cu distribuitorul dvs sa va ajute.
    Setarile le pot verifica si in alta parte in afara de "tiparire-configurari..."?

  7. #17
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu, asta este meniul. Din tiparire, configurari, click dreapta...antet.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •