Sunt afisate rezultatele de la 1 la 7 din 7
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2009
    Locatie
    Bucuresti
    Posturi
    27

    Implicit Lista contributii salarii

    @Suport Tehnic: M-ar interesa (ar fi util pentru multi altii, sunt convins) sa se poata genera o lista care sa cuprinda toate contributiile pe fiecare luna (o luna sau o perioada) pentru fiecare angajat, defalcat pe: LUNA->ANGAJAT->CONTRIBUTII angajat si angajator (ideea e sa fie toate in aceeasi lista). Sunt convins ca se poate . Ar fi un fel de centralizator la nivel de firma cu toate salariile si taxele pentru o luna/perioada. Similar, ar fi util sa se poata genera "Contributii sinteza" inclusiv pentru o perioada (sa zicem 3 luni). Multumesc anticipat.

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    113

    Implicit

    Subscriu. Avem multe firme care platesc impozitele la 3 luni, ar fi un instrument foarte bun de control.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    113

    Implicit

    Din pacate dupa ce am pus versiunea 549 am observat ca acea lista, pe care noi o foloseam cu succes a fost eliminata (mai apar contributile doar cele retinute de la salariati).

    Am sperat intr-o impunatatire, dar ea a fost eliminata. Era utila pentru ca aveam o informatie completa si pe oameni, de multe ori mi se cerea: "cat ma costa salariatul X?"

    A aparut o alta lista care nu mai poate fi defalcata si pe salariati. Nu imi place.

    Cum revin la listele dinainte?

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    127

    Implicit

    In versiunea 549 este o noua lista numita Contributii sinteza. Pe viitor se vor aduce si alte imbunatatiri acestei liste, si nu numai, asa ca urmariti urmatoarele versiuni. Pentru a reveni la listele anterioare faceti downgrade de versiune.
    Ultima oara editat deDaniela; 18 July 2009 la 11:07

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    113

    Implicit

    Ok. Asteptam cu interes.
    Mai exista o lista la "Diverse/Centralizator cheltuieli salarii" care ar fi si ea utila daca s-ar defalca contributiile si retinerile de la angajati, chiar daca nu ar fi rotunjite.

  6. #6
    Data inscrierii
    March 2017
    Posturi
    21

    Implicit

    Citat Original a fost postat de cristibelean Vezi Post
    Ok. Asteptam cu interes.
    Mai exista o lista la "Diverse/Centralizator cheltuieli salarii" care ar fi si ea utila daca s-ar defalca contributiile si retinerile de la angajati, chiar daca nu ar fi rotunjite.
    Oare mai este functionala functia de export al acelei liste?
    M-ar interesa si daca s-au mai optimizat parametri intre timp.
    __________________________________________________
    Alexandra de la Clarvision

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Din cate vad valorile sunt corecte in lista, iar functia de export a fost mereu acolo, o gasiti pe meniul click dreapta.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •