Sunt afisate rezultatele de la 1 la 2 din 2
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    13

    Implicit cum ramane cu art 10-12 din ctrl de furnizare soft winMentor

    am contract cu TH JUNIOR din noiembrie 2009 prin care la art 10 "Fz asig in mod gratuit , nelimitat in timp si pune la dispozitia utilizatorului prin site-urile sale de lucru .... adapatarile programelor conform modificarilor de legislatie.... cu cdt ca structura bazelor de date sa nu se modifice in proportie mai mare de 30 %"
    E drept cu decl 112 s-au cam dat peste cap multe dar in ceea ce priveste calculul salariilor procedura a ramas aceeasi, deci cu ce drept ne expediati la furnizori teritoriali care fie contrazic solutiile dvs fie le balbaie .. cum sa creez un alt crontract cand procedura normala e ca lichidarea o platesc in data de 5 a lunii urmatoare, oare distrib nu ar fi trebuit sa stie ca nu pot deschide un alt ctrl atat timp cat ... SI NU E ALT CONTRACT
    am verificat : in orice societate incerc sa fac modificare de tip de contract calculul salariilor e eronat, odata ce intri pe un salariat pontajul se da peste cap DOMNILOR E BOALA NATIONALA adica eu sa platesc 25 euro ora pt fiece modificare de contract in WinMentor?

  2. #2
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    10

    Implicit Aplicatii diferite

    Trebuie sa faceti diferenta urmatoare: WinMENTOR este un produs, in timp ce aplicatia DECLARATII este un altul.
    Cand vorbim de aplicatia DECLARATII, prevederile contractului WinMENTOR nu se aplica.
    De aceea nu poate fi vorba despre faptul ca cineva v-ar pretinde 25 EURO pentru fiecare modificare in contract, e vorba de o confuzie.

    Oricum, ne bucuram ca am putut sa va oferim inca o data reducerea de 50% (in calitatea de membru CECCAR pe care o aveti) si sa va dam ocazia sa platiti doar 25 EURO in loc de 49 EURO pentru licenta aplicatiei DECLARATII.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •