am contract cu TH JUNIOR din noiembrie 2009 prin care la art 10 "Fz asig in mod gratuit , nelimitat in timp si pune la dispozitia utilizatorului prin site-urile sale de lucru .... adapatarile programelor conform modificarilor de legislatie.... cu cdt ca structura bazelor de date sa nu se modifice in proportie mai mare de 30 %"
E drept cu decl 112 s-au cam dat peste cap multe dar in ceea ce priveste calculul salariilor procedura a ramas aceeasi, deci cu ce drept ne expediati la furnizori teritoriali care fie contrazic solutiile dvs fie le balbaie .. cum sa creez un alt crontract cand procedura normala e ca lichidarea o platesc in data de 5 a lunii urmatoare, oare distrib nu ar fi trebuit sa stie ca nu pot deschide un alt ctrl atat timp cat ... SI NU E ALT CONTRACT
am verificat : in orice societate incerc sa fac modificare de tip de contract calculul salariilor e eronat, odata ce intri pe un salariat pontajul se da peste cap DOMNILOR E BOALA NATIONALA adica eu sa platesc 25 euro ora pt fiece modificare de contract in WinMentor?