Pagina 1 din 2 12 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 14

Thread: bilant

  1. #1
    Data inscrierii
    July 2010
    Posturi
    4

    Implicit bilant

    buna,
    vreau sa stiu daca pot genera bilantul acum la iunie din mentor
    si daca da cum fac asta.
    Mersi

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Cred ca este suficient sa fiti in luna iunie in mentor si puteti genera bilantul fara probleme.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    127

    Implicit

    LISTE > Contabile - Bilant.

  4. #4
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Am inteles ca va fi inclus bilantul in modulul declaratii. Va aparea versiunea in timp util pentru depunerea acestuia la 31.05.2011 ?

  5. #5
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Deci, se pare ca nu. Macar la urmatorul bilant.

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    27

    Implicit Bilant 2011

    In acest moment Metor-ul poate genera bilantul anului 2011 conform reglementarilor in vigoare? Nu am mai incercat demult.

  7. #7
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Se pare ca inca e in faza de testare.

  8. #8
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    20

    Implicit

    Am nevoie de un pic de ajutor, primesc o eroare cand apas butonul de adauga din programul de declaratii, sectiunea bilanturi.
    Mentionez ca am pus in directorul data fisierele din arhiva "BILANT 09.07.2012", am facut service structuri, si am ultimele versiuni atat pe winmentor cat si pe declaratii.
    Initial eroarea a fost ca lipseste fisierul dbclient.dll, si dupa ce am pus fisierul in directorul unde se afla si winmentor.exe, cand dau adauga imi apare mesajul: Class not registered, urmate de un ecran mic in care scrie doar atat: "CreateSectiune" cu un buton OK. Acest ultim ecran apare de mai multe ori ca in final sa apara eroarea "Acces violation at address ..."
    Eu am presupus ca este vorba de dbclient.dll asa ca l-am inregistrat cu comanda "REGSVR32 "C:\WinMent\dbclient.dll" ", insa eroarea este aceiasi. Poate cineva sa ma ajute????

  9. #9
    Data inscrierii
    December 2010
    Locatie
    bacau
    Posturi
    71

    Implicit

    Am avut tot asa eroarea cu dbclient.dll, dar am copiat simplu fisierul in winment de pe server pe calculatorul pe care fac declaratia si a mers apoi bilantul (am dezarhivat bilantul si in data pe server si in data pe calculatorul local).

  10. #10
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    20

    Implicit

    Citat Original a fost postat de danyela Vezi Post
    Am avut tot asa eroarea cu dbclient.dll, dar am copiat simplu fisierul in winment de pe server pe calculatorul pe care fac declaratia si a mers apoi bilantul (am dezarhivat bilantul si in data pe server si in data pe calculatorul local).
    Am zis ca am facut asta si nu m-a ajutat cu nimic. Eroare care imi apare is "Class not registered".
    Are careva alta solutie?

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •