Pagina 1 din 2 12 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 13
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2013
    Posturi
    37

    Implicit Eroare versiune 23.061/1

    Buna ziua!
    In versiunea 23.061/1 exista erori la compensari la toate firmele din gestiune.
    Cand v-a aparea o versiune corecta?
    Se poate reveni la versiunea anterioara pana apare noua versiune?

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Sigura s-a facut verificarea de structuri completa? Eu nu reusesc sa obtin eroarea nici pe firmele mele de test, nici pe firme primite pentru service. Daca faceti ceva anume, va rog descrieti pasii

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Am reusit sa identificam combinatia "castigatoare". Probabil aveti si dvs avansuri din trezoreri pe compensari. Se va rezolva si vom scoate exe de corectie

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2013
    Posturi
    37

    Implicit

    Multumesc penru raspuns!
    Astept noua versiune. Se poate reveni la versiunea anterioara pana apare noua versiune?
    Nu pot prelucra datele, deoarece afecteaza si TVA pentru firmele platitoare de TVA la incasare.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Puteti reveni la versiune anterioara. Astazi sigur scoatem versiune de corectie

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2013
    Posturi
    37

    Implicit

    Stiti cumva daca apare astazi versiunea de corectie? Am incercat sa revin la versiunea anterioara, din estimari dureaza 2 zile pana se actualizeaza toate baza de date((azi noapte nu a facut nici macar un sfert).
    Multumesc!

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu pot sa va dau o estimare corecta de timp, avem o situatie greu de rezolvat la compensari si nu as vrea sa va spun ca sigur scoatem azi cand nu stiu daca e asa.

  8. #8
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Este vorba despre o singura baza de date asa mare sau sunt mai multe firme distincte? Daca e cazul 2 se poate face partial revenirea la versiunea veche, adica fara rulare de structuri si pe masura ce se intra in firmele respective se face verificarea de structuri din firma.

  9. #9
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    98

    Implicit

    Citat Original a fost postat de rutzo Vezi Post
    Stiti cumva daca apare astazi versiunea de corectie? Am incercat sa revin la versiunea anterioara, din estimari dureaza 2 zile pana se actualizeaza toate baza de date((azi noapte nu a facut nici macar un sfert).
    Multumesc!
    Buna ziua,
    Am acceasi problema. Am revenit destul de repede la versiunea anterioara.
    Daca nu stiati va comunic eu ca apasand combinatia de taste ALT+Q in timpul verificarii de structuri veti obtine un plus de viteza.
    Spor !

  10. #10
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    In urmatoarea ora va aparea pe site-ul nostru versiunea 23061/3 care rezolva bug-urile semnalate de dvs.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •