Pagina 4 din 5 PrimulPrimul ... 2345 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 31 la 40 din 50

Thread: D406

  1. #31
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit


  2. #32
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Sper ca este ok- le duc prin trezorerie ,banca, si le punem direct pe angajat-421 . Am incercat si sa le pun direct pe cont 421 , dar tot nu imi apar in sectiunea payments .

  3. #33
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Am inteles la pro rata -deci dupa inregistrarea notei contabile trebuie sa apas pe butonul saft si de acolo sa selectez codurile pt fiecare tranzactie, nu ?Din pacate eu nu am gasit aces lucru in documentatie-poate ma ajutati va rog , nici distribuitorul nu a stiut sa ma ajute . Acum le am depus asa-dupa ce rezolvam toate problemele la payments(pt ca doar acolo avem) depun rectificativa .Doar va rog sa imi spuneti daca este ok cum am inteles referitor la notele pt pro rata .

  4. #34
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Aveti un post gol, cred ca s-a vrut a fi printscreen ul....

  5. #35
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Untitled.jpg

    Sper sa fie ok

  6. #36
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    si la pro rata aici trebuie sa pun eu manual ?

    Untitled.jpg

  7. #37
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    In mod normal nu ar trebui sa va apara ignore la ContSaft, inseamna ca asocierile nu sunt facute ca lumea in planul de conturi. Verificati asocierile pentru conturile implicate, si completati dvs manual taxcode daca programul nu il face.

  8. #38
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    la salarii eu voiam si casuta cu taxcode, nu cu notele contabile ca alea nu prea ma intereseaza pt saft

  9. #39
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Untitled.jpg

    Nu apare nimic- deci mie imi scapa ceva, iar eu conform documentatie am facut tot, inclusiv sa asoziez conturile si sa pun bifa de impozit si taxcode si taxtype acolo unde trebuie.

  10. #40
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Cred ca cel mai bine apelati la distribuitorul dvs sa arunce o privire pe baza de date. Eu nu am cum sa imi dau seama ce va lipseste sau de ce nu se completeaza bine.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •