Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 20 din 50

Thread: D406

  1. #11
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Momentan volumul de lucru la modificarile pentru saft este foarte mare, prioritatea fiind versiunea pentru mijloacele fixe. Problema semnalata de dvs este trecuta in tichete, va fi si ea rezolvata, doar ca nu va pot spune un interval de timp in care va fi gata.

  2. #12
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Buna ziua! Stiti cumva daca la urmatorul update se rezolva si problema discutata anterior? Am vazut ca ati scos update pt saft active si ma gandesc ca acum ar trebui sa rezolvati si acel tichet.Multumesc mult

  3. #13
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    53

    Implicit

    Buna ziua! Da, a fost rezolvat si va aparea in urmatoarea versiune.

  4. #14
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Suuuper! Multumim din suflet!

  5. #15
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Buna ziua! Mi au instalat azi noul update,cel din 09.06.2023 si am aceeasi problema ,aduce gresit valoarea facturilor .

  6. #16
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    53

    Implicit

    Buna ziua! Trebuia sa specific mai sus ca va aparea in urmatoarea versiune de Declaratii.

  7. #17
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Buna ziua! Exista vreo posibilitate sa luati in considerare un buton pt a face export in excel direct din tabelele din saft?

  8. #18
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Deocamdata nu avem in vedere aceasta dezvoltare. Daca aveti nevoie de urmariti inregistrarile am facut in mentor in liste in meniul Contabile lista Simulare D406 SAF-T taxcode

  9. #19
    Data inscrierii
    October 2021
    Posturi
    44

    Implicit

    Buna ziua. Vad ca la sectiunea payments nu duce platile de salarii.Stiti cumva ca ar fi o problema sau e ceva ce imi scapa mie?

  10. #20
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    53

    Implicit

    Buna ziua, tranzactiile cu personalul stiu ca nu sunt aduse in plati, plata salariilor ar trebui sa fie in jurnal ca si nota contabila.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •