Sunt afisate rezultatele de la 1 la 9 din 9
  1. #1
    Data inscrierii
    November 2011
    Posturi
    24

    Implicit eroare d112 ianuarie 2023!!!

    Buna ziua.

    Va rog sa ma ajutati sa corectez urmatoarea situatie.Am sume exceptate mai mari de 200 lei calculate de mentor si imi da eroare la depunere d112 la anaf.

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Avem o problema la combinatia de zile lucrate si zile cb, vom scoate executabil de mentor 23.021/2. Acum ne pregatim sa il postam.
    Puteti sterge atasamentele de la postare, ca sa nu avem probleme cu gdpr-ul, pentru ca nu ati blurat cif

  3. #3
    Data inscrierii
    November 2011
    Posturi
    24

    Implicit

    Citat Original a fost postat de irina Vezi Post
    avem o problema la combinatia de zile lucrate si zile cb, vom scoate executabil de mentor 23.021/2. Acum ne pregatim sa il postam.
    Puteti sterge atasamentele de la postare, ca sa nu avem probleme cu gdpr-ul, pentru ca nu ati blurat cif
    multumesc frumos, mai astept atunci, eu voiam sa sterg scutirea de 200 lei ca sa pot depune declaratia astazi dar este o solutie de moment problema tot imi ramanea nerezolvata si de aceea am apelat la dvs.

  4. #4
    Data inscrierii
    November 2011
    Posturi
    24

    Implicit

    Citat Original a fost postat de marcu Vezi Post
    multumesc frumos, mai astept atunci, eu voiam sa sterg scutirea de 200 lei ca sa pot depune declaratia astazi dar este o solutie de moment problema tot imi ramanea nerezolvata si de aceea am apelat la dvs.
    Cu ultimul executabil 23.021/2 nu mai da eroare la anaf dar in schimb nu mai sunt egale contributiile din mentor cu cele din declaratii mentor.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Din pacate vom retrage executabilul de mentor. Am rezolvat suma la 200 dar baza de calcul la contributii ne-a scapat

  6. #6
    Data inscrierii
    November 2011
    Posturi
    24

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Din pacate vom retrage executabilul de mentor. Am rezolvat suma la 200 dar baza de calcul la contributii ne-a scapat
    Buna dimineata.Am copiat in winment ultimul executabil postat de dvs. (23.021/3) si deasemeni si la declaratii (23.022/4) si s-a rezolvat diferenta de contributii(dintre declaratie si contributii mentor) la sanatate dar diferenta de la cas a ramas in continuare.

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Mai avem corectii de facut, probabil in cursul zilei de astazi vom posta un exe de mentor.

  8. #8
    Data inscrierii
    November 2011
    Posturi
    24

    Implicit

    Citat Original a fost postat de irina Vezi Post
    mai avem corectii de facut, probabil in cursul zilei de astazi vom posta un exe de mentor.
    multumesc frumos! Ultima versiune(postata astazi 01.03.2023) a rezolvat problema ridicata de mine. Va doresc(ceea ce imi doresc si mie)o primavara frumoasa cu cat mai putine modificari fiscale!

  9. #9
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Multumesc pentru urari.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •