Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4

Thread: Eroare

  1. #1
    Data inscrierii
    October 2019
    Posturi
    3

    Implicit Eroare

    Buna ziua,
    Rog un raspuns, insist de o saptamana la persoana dvs de legatura (agent) si nu primesc niciun ajutor ! Azi sunt trimisa sa citesc manualul, in conditiile in care am urmat pasii din pdf...m-am cam saturat de atitudinea condescendenta, expeditiva si total lipsita de profesionalism a domnului Catalin care va reprezinta. Sunt mereu facuta proasta (indirect) la telefon ca nu's in stare sa citesc manualul, in conditiile in care eu lucrez cu alte programe iar cu Winmentor ma intersectez odata pe luna...si chiar n-am timp pe 25 de asa ceva!

    Am instalat ultimele versiuni de Winmentor si declaratii azi 26.08.2022. Am urmat toti pasii din documentatia cu privire la contractele part-time de la 01.08.2022. Am actualizat DUK integrator. Am actualizat structuri. Salariile si contributiile se calculeaza corect, dar primesc mesajele de eroare:
    IMG-20220926-WA0015.jpg

    Va rog sa indicati (sau cineva care s-a confruntat cu problema) unde gresesc si ce setare mai trebuie facuta.
    Multumesc.

  2. #2
    Data inscrierii
    September 2022
    Posturi
    10

    Implicit

    In declaratii/Salarii/Vector fiscal bifati 458 si 459.
    O zi buna!

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Verificati in declaratii in meniul salarii/vector fiscal sa aveti selectate aceste doua creante. Sunt sumele pentru part time, partea angajatorului si ele au creante separate.
    Ultima oara editat deIrina; 26 September 2022 la 15:28

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Pare ca avem si noi o problema pe ultima versiune, pe unele firme nu duce sumele corect la creante. Punem versiune imediat

 

 

Tags for this Thread

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •