Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 159

Thread: Erori mentor

Threaded View

  1. #11
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Astazi ma roaga un coleg care nu are drept de inchidere si deschidere luna sa ii fac si lui o inchidere ca a modificat ceva in luna trecuta si sa vada si el corect sumele, imi spune ca nu mai este in mentor si purced la verificare, ma uit in diverse utilizatori activi apar eu plus alti colegi el nu mai era, asa ca inchid luna si ce sa vezi eroare, nu se poate inchide fisiere stoc deschise de utilizatorul care supriza nu este in baza, asa ca ma apuc si vad evident ca el e delogat din mentor, ecranul de TS este negru semn ca programul s-a inchis insa supriza in task manager el este activ, cum patesc de ceva versiuni si tot plang ca pot sa il inchid eu cu task manager insa utilizatori care sunt limitati nu au acest drept in server si nu au cum dar inca persista aceasta eroare mentorul sa ramana agatat.Atasez si print screen din server sa se vada ce erori sunt si sunt mai multe pe zi ca de utilizatori limitati sunt mai multi.... e o placere sa te tot opresti din treaba ca sa poti sa ii faci si lui front de lucru ca de pe urma tot eu sunt vinovat ca nu poate muncii el.
    utilizatori activi mentor + task manager (utilizatori ste...): 58.eroare utilizatori activi.jpg
    eroare delogare mentor (ruleaza automat programul la logare in TS): 57.eroare delogare mentor.jpg
    eroare verificare structuri: 55.eroare verificare solduri si inchidere luna.jpg

    ps: Aceeasi situatie de care vorbeam cu delogarea care nu se face ok de cateva versiuni: https://portal.winmentor.ro/forum/sh...inactive/page2
    tot in linkul de mai sus si alti utilizatori plang de acest fapt pe prima pagina chiar asa am si aflat ca mentorul ramane agatat in task manager de cateva versiuni
    Ultima oara editat dealexadi; 04 November 2022 la 12:15 Motiv: adaugat ps

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •