Pagina 12 din 16 PrimulPrimul ... 21011121314 ... UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 111 la 120 din 159

Thread: Erori mentor

  1. #111
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    61

    Implicit

    Buna ziua,
    Se poate schimba calea directorului de salvare in format electronic.
    Incepand cu ultima versiune de mentor 24.011/3 a fost creata posibilitatea vizualizarii XML-ului eFactura cu status nefinalizat in cazul schimbarii caii directorului din constanta.

  2. #112
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Citat Original a fost postat de mivalgroup Vezi Post
    Buna ziua,
    pe ultima varianta 24.011/1 cand se modifica cantitatea pe o factura de iesire apar stocuri negative.
    De asemenea la modificarea unei factura de iesiire, din cand in cand, se tripleaza valoarea facturii.
    Nu am reusit sa reproduc mereu situatia. dar de 10 ori pe zi trebuie sa dau refacere stocuri/solduri pentru remedierea problemelor.
    Da, avem o problema semnalata pe livrari. Probabil urmeaza un exe de corectie.

  3. #113
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Buna ziua,cum pot rezolva eroarea din atasament?419930996_909087353950112_4075225985420431717_n _11zon.jpg

  4. #114
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu e eroare, e o atentionare, e de la rotunjirile de la efactura. Va spune si acolo, diferente ignorate. Deci ignorati si dvs mesajul

  5. #115
    Data inscrierii
    April 2009
    Posturi
    109

    Implicit

    Deci nu am cum sa evit mesajul,e deranjant ca tot apare.
    Bine macar ca nu e eroare.Va multumesc pentru raspuns.

  6. #116
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Citat Original a fost postat de mivalgroup Vezi Post
    Buna ziua,
    pe ultima varianta 24.011/1 cand se modifica cantitatea pe o factura de iesire apar stocuri negative.
    Nu am reusit sa reproduc mereu situatia. dar de 10 ori pe zi trebuie sa dau refacere stocuri/solduri pentru remedierea problemelor.
    Inca da eroare de depasire de stoc si stocuri negative pe versiunea 24.011/4 in bonurile de consum, cu toate ca exista produse in stoc, face consumul dar la salvare da eroare cu depasire de stoc si valori negative si nu se poate salva bonul, ca sa il salvez il fac neoperat, ma duc in avarie ii fac refacere solduri stocuri ma intorc in bonuri, pun pe operat si dau livrare face consumul si se poate salva.

  7. #117
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu am scos versiune inca pentru acest mesaj, urmeaza...

  8. #118
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Multumesc pentru raspuns, asteptam.

    Am si eu o eroare la conecatere cu anaf pt import date partener. 116.eroare anaf.jpg Drepturi am ca sunt master, pe server sunt cu drepturi tot asa de administrare, au mai schimbat ceva cei de la ANAF si nu au anuntat?

  9. #119
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    In fiecare zi pica cate un pic. Screenshot_2.png

  10. #120
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Multumesc pentru raspuns, cum spunea un clasic ministru in viata "Cu voia lui Dumnezeu" totul este (partial) functional.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •