Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    73

    Implicit Programare cheie

    Buna ziua,

    Mentorul cere programare cheie ,insa nu pot sa fac acest lucru . Mai jos imaginea din meniu de programare cheie .
    programare_cheie.jpg
    Ultima oara editat declaudiu.mirica; 24 August 2022 la 13:22

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 521

    Implicit

    Schimbam treptat modul de a reprograma cheia, din cauza sistemelor pe 64 de biti unde nu mai functiona din meniul din mentor. Pe ultimele versiuni gasiti in directorul winment folderul hasp, unde veti avea niste executabile, rulati-l pe cel potrivit in functie de cheia dvs. Gasiti detalii in atasamente cheie 2.png cheie.jpg

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 368

    Implicit

    In versiunea 22.071/6 eu am avut o mica problema cu updatele online din aceste executabile nu reusea sa faca updatele, zicea ca a gasit fisiere si la scriere nu modifica nimica ca la deschiderea de mentor era totul ca inainte cu aceeasi atentionare, insa am intrat in site, am salvat fisierul pe hdd si am dat update din fisier, care functioneaza perfect.

  4. #4
    Data inscrierii
    March 2011
    Posturi
    42

    Implicit

    Citat Original a fost postat de claudiu.mirica Vezi Post
    Buna ziua,

    Mentorul cere programare cheie ,insa nu pot sa fac acest lucru . Mai jos imaginea din meniu de programare cheie .
    programare_cheie.jpg
    Buna ziua
    Deoarece Mentorul este folosit pe diverse sisteme de operare si cu diverse versiuni ale dispozitivelor de protectie executabilul curent are 2 zone pentru programarea cheilor. Din Service de pe cheia galbena (zona reprezentata in poza dvs) pentru chei LPT sau modele mai vechi USB si de pe cheia gri de pe splashul WinMENTOR (inainte de a introduce cheia) pentru cheile USB scurte. Incepand cu versiunea 22071 executabilul folosit pentru programare cat si codurile aferente au suferit unele modificari. Din acest motiv este posibil ca in aceasta perioada unii clienti sa aiba generate coduri incompatibile cu versiunea instalata facand imposibila preluarea automata. Contactati distribuitorul dumneavostra pentru a va ajuta in acest pas. Zi frumoasa!

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •