Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    July 2010
    Posturi
    37

    Implicit Validari d112 agricultura

    Buna ziua,
    Eu aplic facilitatile din agricultura, dar am si salariati care nu benefeciaza.
    In statul de plata, toate contributiile sunt calculate corect, in functie de regimul fiecarui salariat.
    In declaratii, creantele la CAS pentru persoanele cu facilitati, nu apar. Apar numai cele aferente salariatilor fara facilitati.
    Celelalte creante, sunt corecte.
    Nu pot sa scot D112 -Erare validare A21.59
    Ajutor ! Va rog...

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Ati setat vectorul fiscal in declaratii? Gasiti meniul in Salarizare/vector fiscal. Trebuie sa puneti bifele si la facilitati

  3. #3
    Data inscrierii
    November 2009
    Posturi
    25

    Implicit

    Buna ziua,
    am o firma cu facilitati pe agro-alimentar, am facut toate modificarile la fiecare in parte, sal min, vector din declaratii, duk actualizat, si la validare declaratie imi da eroare pe toti salariatii nici nu incapea pdf ul, l-am arhivatLista erori 112.zip
    am in luna si medicale si invoit/nemotivat si conc odihna, am descarcat si ultima versiune de declaratii, nu stiu ce gresesc

  4. #4
    Data inscrierii
    May 2022
    Posturi
    82

    Implicit

    Buna ziua. Fie nu aveti ultima versiune de declaratii, fie trebuie sa rulati din Diverse-Service structuri inainte de a genera declaratia. CAM la facilitati agro-alimentar e 0,27.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •