Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    November 2009
    Posturi
    25

    Implicit problema dupa rulare versiune noua

    Buna ziua, am descarcat si dezarhivat versiunea 22.071_01 apoi am <rulat ca administrator>, am bifat toate cele 3 casute, la sfarsit am incercat sa intru in program si nu reuseac, ruleaza in gol <engage> , am inchis fortat, restart, dau sa intru iarasi aceeasi problema, am icercat sa actualizez cu urmatoarea versiune 22.071_2 si acelasi rezultat
    Imi puteti spune ce gresesc?

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    212

    Implicit

    Buna!

    La fel patesc si eu. Doar ca il las minute bune (cred ca peste 15 minute) si intr-un final primesc mesaj "Probleme de protectie HASP SRM - HASP Licence Manager version too old (H0042)", dau ok si apoi merge fara probleme. Mentionez ca aceasta problema o am doar pe server, de pe statii se intra fara probleme in mentor.

    Andrea

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Incercati sa rulati versiunea de licence manager de pe ftp sa o inlocuiti pe cea existenta
    http://ftp.winmentor.ro/WinMentor/To...cheie%20retea/
    Ultima oara editat deIrina; 18 July 2022 la 16:01

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    95

    Implicit

    Citat Original a fost postat de victor66 Vezi Post
    Buna ziua, am descarcat si dezarhivat versiunea 22.071_01 apoi am <rulat ca administrator>, am bifat toate cele 3 casute, la sfarsit am incercat sa intru in program si nu reuseac, ruleaza in gol <engage> , am inchis fortat, restart, dau sa intru iarasi aceeasi problema, am icercat sa actualizez cu urmatoarea versiune 22.071_2 si acelasi rezultat
    Imi puteti spune ce gresesc?
    In folderul WINMENT aveti un folder care se numeste HASP. Redenumiti-l sau stergeti-l. Astfel nu va mai rula in gol.
    Eroarea H0042 o primesc si eu, doar ca la inchiderea programului.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •