Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 23

Threaded View

  1. #21
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Cu mare drag, orice post de al meu la care ai nevoie de lamuriri suplimentare nu ezita sa le ceri le voi oferi cu mare drag, sunt constient ca orice informatie pe care o ofer este de ajutor sa avem o stabilitate mai buna a softului.

    PS: Acum am realizat ca daca intru cu master sau orice utilizator care are drept pe toate firmele in tabela de alegere firma datele sunt afisate in ordine alfabetica, daca intru insa cu acelasi utilizator al meu care are acces in toate firmele dar imi setez categoria care e limitata la a vedea doar firmele la care are acces le aranjeaza foarte ciudat firmele in aceasta tabela, cred ca in ordinea in care au fost create in mentor, posibil sa fie asa setat programul sau posibil sa fie o eroare chiar nu stiu ca mi-am setat acest lucru acum cateva luni si atunci am sesizat dar nu am luat in seama am zis ca o fi o filtare ceva ce nu am facut eu bine. Acesul de care vorbesc este in drepturile utilizatorilor : Alegere Firme: orice firma din nomenclator si are bifa scoasa deci vede doar firmele la care are acces
    Ultima oara editat dealexadi; 17 August 2022 la 17:53 Motiv: adaugat ps

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •