Recunosc ca am avut asa un sentiment ca acesta trecere la un nou sitem de evidenta al versiunilor vine cu ceva modificari substantiale, am prespus ca e saft, dar vad ca e ceva mai puternic de atat, si de aceea am stat atat de mult ca sa nu am probleme pe bilanturi, si dupa aceea am facut trecerea la noile versiuni, eu incerc sa le tin cat mai mult la zii ca sa pot sa fac cat mai repede actualizarile sa nu dureze mult.

Cred ca ar fi util pentru noi utilizatori, eu cel putin consider ca ar ajuta de ambele parti, ca sa mai adaugi ce anume ar fi important de scris la raportarea unei erori, stiu ca ai scris tu un ghid despre erori ce anume ar fi iara util prin prisma ultimelor modificari aparute. De exemplu cum a fost acuma cu trecerea de la o versiune la alta, daca stiam ca e necesar o treceam de la inceput ca un fapt posibil generator. ca am schimbat asa versiunea, Spune de ce anume ar fi nevoie ca infomaratii cat mai utile si daca putem cu drag le oferim (de ex: sist de operare, mode de lucru, de aranjare a datelor pe hdd, etc) ce iti e si tie de ajutor