Sunt afisate rezultatele de la 1 la 6 din 6
  1. #1
    Data inscrierii
    October 2009
    Locatie
    Bacau
    Posturi
    157

    Implicit Selectare articol

    Nu știu dacă este o eroare a versiunii 901.01 sau doar mie mi se întâmplă dar la introducerea facturilor nu mai pot selecta articolele în momentul în care încep să scriu denumirea lor, deși sunt în nomenclator. Mă avertizează sonor ca și cum articolul nu ar exista și sunt nevoită să parcurg cu cursorul lista de articole pentru a îl putea selecta. Îmi este ffffffoarte greu având un nomenclator cu peste 500 articole.

  2. #2
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Neata, bine ai venit in club si eu am avut problema si da e eroare de versiunea, rezolvarea e modificarea constantei de MAJUSCULE uite aici eu am patit la bonurile de consum https://portal.winmentor.ro/forum/sh...nuri-de-consum incearca si vezi daca e la fel ca la mine, eu am renuntat sa o mai folosesc constanta cu toate ca este de mare ajutor insa asa cu mi-au spus colegele caps din tastatura decat sa caut manual asa ca pune mana si scoatene constanta sa putem cauta, asa ca m-am conformat cine a plans am executat modificarea

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Pare a fi o problema de compilare pentru ca eu nu reusesc sa reproduc de nici o culoare. Se va uita programatorul nostru pe cod cand va avea timp.

  4. #4
    Data inscrierii
    October 2009
    Locatie
    Bacau
    Posturi
    157

    Implicit

    Mulțumesc! Am dezactivat și eu, și s-a rezolvat pentru moment. Sper ca la versiunea următoare să putem refolosi constanta.

  5. #5
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Ma suna azi un alt coleg cu aceeasi problema insa la el se manifesta in intrari la NIR la seriile de la produse, acelasi comportament la cautare, versiunea e tot 901.01 n-am apucat sa fac actualizare la ultima versiune, stie cineva s-a rezolvat intre timp problema cu acesta constanta?

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Inca nu a fost rezolvata

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •