Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4

Thread: Versiune 21.073

  1. #1
    Data inscrierii
    August 2017
    Posturi
    119

    Implicit Versiune 21.073

    Buna ziua,
    Dupa Upgrade WME de la 21.034 la 21.073 nu mai pot sa ma conectez la aplicatie, imi apare mesajul blocat.
    Am verificat cheita este ok, nu sunt alti utilizatori activi/ e vizibila pe statie, ...
    Trebuie facut ceva anume dupa verificare de structuri service si firme?

    Multumesc.

  2. #2
    Data inscrierii
    August 2017
    Posturi
    119

    Implicit

    Nu stiu de ce nu se fac informatii publice orice modificare
    "Din versiunea aceasta s-a schimbat modul de licențiere, dacă pana acum era doar la indicele de versiune (21.xxx) de acum este și la numărul de versiune 21.069 de exemplu"
    Era simplu sa se anunte, o astfel de informatie, nu sa se chinuie lumea ca nu merge dupa un upgrade!
    EU sunt singurul care isi face singur upgrade? Nimeni nu s-a lovit de problema?

  3. #3
    Data inscrierii
    March 2011
    Posturi
    42

    Implicit

    Buna ziua!

    Ca in fiecare an, upgrade-ul la versiunile din al doilea semestru necesita si reprogramarea cheii. Aceste coduri sunt conditionate de plata suportului.
    Atingerea versiunii 21 in anul 2021 ne-a dat posibilitatea sa dam o semnificatie versiunilor noastre de WMEnterprise. Ele vor fi de forma AA.LLx - versiunea din anul AA, luna LL, numarul X.
    Astfel, locul versiunii 22.00x a fost luat de versiunea 21.073(prima versiune stabila scoasa in luna iulie).
    Deoarece aceste upgrade-uri sunt facute, de cele mai multe ori, de distribuitorii nostri - informatia a fost trimisa catre acestia.

    Zi frumoasa!

  4. #4
    Data inscrierii
    August 2017
    Posturi
    119

    Implicit Informatii

    Citat Original a fost postat de Cecilia Vezi Post
    Buna ziua!

    Ca in fiecare an, upgrade-ul la versiunile din al doilea semestru necesita si reprogramarea cheii. Aceste coduri sunt conditionate de plata suportului.
    Atingerea versiunii 21 in anul 2021 ne-a dat posibilitatea sa dam o semnificatie versiunilor noastre de WMEnterprise. Ele vor fi de forma AA.LLx - versiunea din anul AA, luna LL, numarul X.
    Astfel, locul versiunii 22.00x a fost luat de versiunea 21.073(prima versiune stabila scoasa in luna iulie).
    Deoarece aceste upgrade-uri sunt facute, de cele mai multe ori, de distribuitorii nostri - informatia a fost trimisa catre acestia.

    Zi frumoasa!
    Nu distibuitorul e utilizator, ci clientii sunt utilizatori! Clientii trebuie informati!

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •