Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5

Threaded View

  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 370

    Implicit Soldurile din balanta parteneri diferite de fisa de parteneri

    Azi m-am facut de cacao in fata uni client cu ajutorul Winmentor, cum simplu ma suna ca vrea un sold i-l dau si i-am dat eronat. Simplu mentorul iar a distrus rapoartele oare rezolvarea lor se va face cum sa facut si la salarizare unde si acuma trag de prelularile eronate din iunie 2020 unde au rezolvat prelularile insa nu au rezolvat cum sa facem preluarea de sold la firmele care au bilanturi si intre iunie si iulie 2020 au solduri diferite. Eu inca astept procedura pentru asta cred ca nu exista si nici nu va exista.

    Sa revin si sa imi spuna si mie cei de la programare cum se face ca nu corespunde soldul din balanta analica parteneri cu cea din fisa de partener. Si aici nu vorbesc de o firma vorbesc de toate firmele din baza. Versiunea e 894.01, diferena e foarte misto ca in martie preia soldul din ianuarie si in februarie preia soldul din decembrie deci sare cate o luna. De data asta as vrea si procedura cu care sa se rezolve acesta eroare nu doar faptul ca ne asumam eroare si se rezolva la urmatoarele variante.
    Pana atunci.
    1. cum dau eu situatii la clienti,
    2. cum trimit la banca situatii sa imi prelungeaca creditele.
    Imagini Atasate Imagini Atasate

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •