Sunt afisate rezultatele de la 1 la 7 din 7

Threaded View

  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit Erori salarizare

    In ultima versiune 893.10 au inceput sa reapara erorile in salarizare si anume cand intru si adaug contracte noi, in nomenclatorul de personal, sau daca sunt in pontaje si dupa aceea schimb firma si intru in alta firma am erori, daca dau avarie verificare coerenta salarii la fel. erorile sunt aceleasi in oricare situatie de mai sus, eu am reusit sa le prind cu verificare coerenta salarii lansata dupa ce am scimbat in pontaj la un salariat din 8 ore in medica. Erorile se termian inevitabil cu end task sau daca reusesc si inchid mentorul primesc eroare la final si imi apare un "RUN TIME ERROR"

    In timp ce faceam reindexarea mi-a aparut eroarea eroare in salarizare1:


    Dupa care cu end task am reusit sa inchide eroarea si mi-a aparut eroarea cu closesd dataset, eroare in salarizare 2:


    Am reusit si pe aceasta sa o inchid am tot cu end task am iesit din mentor si am primt eroare cum ca nu s-a inchis corect programul si pe urma dau ok la acel mesaj si apare cel de Run time error, pe acesta nu stiu cum si ce am facut ca nu am reusit sa ii fac print screen, cum reusesc sa scap si eu de ele?
    Imagini Atasate Imagini Atasate

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •