Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 16 din 16
  1. #11
    Data inscrierii
    November 2020
    Posturi
    34

    Implicit

    versiunea 888.08

  2. #12
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Este pe ftp2 clienti, nu stiu daca s-a actualizat si pe site versiunea 892.01, verificati si cu aceasta, eu vad bine datele

  3. #13
    Data inscrierii
    November 2020
    Posturi
    34

    Implicit

    Mulțumesc tare mult pentru ajutor, voi încerca în versiunea nouă.

  4. #14
    Data inscrierii
    November 2009
    Posturi
    25

    Implicit

    Buna seara, am instalat ultima versiune si la program si la declaratii, unde am 1 persoana cu bifa la pensionar primesc mesaj de eroare, la declaratii, cu diferenta la cas. Am incercat sa scot bifa, am dat calcul salarii, dar la declaratii am aceeasi eroare. Am si somaj tehnic (998), ar mai fi ceva setari de facut?

  5. #15
    Data inscrierii
    April 2018
    Posturi
    6

    Implicit

    Buna seara! Imi cer scuze in avans daca este stupida intrebarea, dar nu reusesc sa identific in constante cele doua simboluri IUProc si PlafonIUMax, pentru a putea calcula indemnizatia aferenta zilelor libere pentru parinti. Am descarcat si instalat chiar in seara aceasta ultima versiune 892. Nu-mi dau seama ce-mi scapa. Am gasit documentatia pentru setari pe ftp, am facut setarile pentru indemnizatie, am completat in pontaj, dar nu regasesc in constante cele doua elemente. Ce imi scapa?? Multumesc anticipat pentru orice sugestie care ma poate ajuta.

  6. #16
    Data inscrierii
    April 2018
    Posturi
    6

    Implicit

    Gata. Am rezolvat cu verificari structuri si reindexari. Initial nu apareau constantele.

 

 

Tags for this Thread

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •