Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    216

    Implicit probleme la instalarea noii versiuni 887.05

    Buna ziua,

    Am facut download la ultima versiune winmentor 887.05 de pe site, am dezarhivat folderul si cand vreau sa instalez imi da eroarea din imagine Untitled.jpg si imi intra in versiune 887.05 varianta demo.

    Mentionez ca eu am versiunea 887.03.


    Multumesc daca ma puteti ajuta
    Ultima oara editat deionela11; 17 June 2020 la 16:57

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    658

    Implicit

    887.05 este doar executabil, nu are Installer; il dezarhivati si-l copiati peste exe-ul normal, de la locatia lui; de altfel, asta spune si eroarea, ca ati deschis un Mentor.exe care nu se afla intr-o instalare normala (nu gaseste resursele de care are nevoie).

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    216

    Implicit

    am reusit dupa indicatiile dvs. ...multumesc

  4. #4
    Data inscrierii
    November 2019
    Posturi
    6

    Implicit

    Mie imi cere verificare structuri la toate firmele dupa ce am lipit executabilul, nu e ok sa dau manual la zeci de firme in timpul in care ar trebui sa lucrez. Am sarit vreun pas pe undeva ? De ce nu mai este installer ? Am facut upgrade de la 880 la 887, trebuia sa fac un upgrade intai intermediar ?
    Multumesc !

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Trecerea de la 880 la 887 nu se poate face decat printr-un kit, cu install, altfel ratati constantele. Avem pe site kit, 887.03. Orice alt executabil se pune dupa ce ati trecut de install, nu mai e nevoie de verificarea de structuri daca nu se schimba incrementul.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •