Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3

Thread: Update cheie

  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit Update cheie

    Am si eu o licena la care am primit factura fiscala ca urmare a palti facute, in 25.03.2020 pentru programarea temporara a chei insa pana acuma nu am ajut nevoie de ea, azi surpriza imi zice ca imi expira licenta insa surpriza nu sunt noi coduri generate, care e procedura pentru a avea acces la program caci in momentul de fata este o problema majora pt ca am platit ceva si nu pot folosi.? Am trimis mail la colega care mi-a trimis factura insa pentru asta va trebui sa mai astept si alte cateva zile lucru care nu mi se pare normal, mai ales cu nebunia asta vroiam sa llucrez ca nu prea am acces tot timpul la actele clinetilor, acum aveam acces sar mentor mi-a dat liber lucru care este rusinos, Cum se poate rezolva?

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Din moment ce nu am date gen id-ul cheitei, nu va pot ajuta pe forum. Suntem accesibili in zilele astea, chiar daca lucram fiecare din bucatica lui, puteti suna oricand una din colegele mele de la comercial si sunt sigura ca intr-un sfert de ora problema va fi rezolvata. Datele de contact sunt ca de obicei pe site-ul nostru. https://portal.winmentor.ro/winmentor/suport/

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    190A19BB acesta id de cheie , asta aparea sambata pe cheie, ERAORE ACTUALIZAREA.jpg acum o sa vad in weekend daca pana atunci se rezolva problema si o sa o pot utiliza, eu un pc care il am in alta locatie si nu il folosesc decat pentru contabilitatea la anumite firme si in locatie cu nebunia asta nu prea ajung usor.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •