Sunt afisate rezultatele de la 1 la 9 din 9

Thread: erori wimentor

Threaded View

  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit erori wimentor

    Eram in wimentor si am a vrut sa fac o compensare imi da eroare: exception EDatabaseError in module MENTOR>EXE at 0032E88f. Cannot perform this operation on a closed dataset. aceasta eroare mi-a aparut am dat ok si ca sa pot face compensarea a trebuit sa ma deloghez din winmentor dupa care am putut face aceasta compensare. Ciudat este ca exact cand m-am delogat mi-a dat eroarea de care se vorbea zilele trecute pe forum insa nu mai este caci vad ca s-au pierdut ceva mesaje de cand a fost inactiv siteul, aceea eroare cu RUN TIME ERROR.
    Am mai

    Am mai avut o situatie si mai ciudata si anume sa ma trezesc ca imi spune o colega ca are interzis pe o firma in declaratii lucru care este neadevarat, ea avand acces la acea firma, ea incerca sa schimbe firma si asta in declaratii in timp ce alta colega lucra in mentor, lucru care este posibil, tot asa era singura firma pe care nu avea acces, singura solutie delogarea colegei care lucra in mentor si relogarea ei ciudat e ca la delograrea din mentor colega s-a delogat si ia aparut eroarea de Run time Error.

    Era un topic saptamana trecuta in care se semnala delogarea din mentor cu Run time error si ca e fara probleme, deacord insa se pare ca ce o genereza face probleme la alte operatii in mentor. cazurile de mai sus sunt doua exemple cu care m-am confruntat eu. Poate acestea ajuta la identificarea mai rapida a acelei eroare si a o elimna
    Imagini Atasate Imagini Atasate

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •