Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5

Thread: Eroare BDE

  1. #1
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Exclamation Eroare BDE

    De astazi dimineata intalnesc eroarea din poza de mai jos. A inceput la un utilizator, apoi la altul (Windows Server 2012 R2. Ba merge unul, ba merge altul si nu merge primul. Ma chinui de 2 ore sa vad ce se inatampla si nu reusesc. Va rog sa ma ajutati.
    Eroare BDE.jpg
    Imagini Atasate Imagini Atasate

  2. #2
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    Ai foldere separate pentru fiecare utilizator si acolo fiecare utilizator pentru mentor, declaratii etc separat?

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Am folder PRIVATE si acolo folder pentru fiecare utilizator in parte. Ideea este ca il am in aceeasi configuratie de vreo 4 ani de cand am trecut pe server. Nu am mai avut problema asta pana acuma. Fara sa-i fac nimic, azi dimineata m-a sunat un coleg sa-mi spuna, am intrat la el in calculatur si am vazut. Apoi a inceput sa faca si la altii aleator. Cand merge, cand nu, la fiecare

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    658

    Implicit

    update windows, update antivirus; probabil mentorul nu mai poate sa stearga fisierele din Private la iesire/intrare; sau iesirea nu se realizeaza corect, ramane agatat in memorie, desi vizual dispare.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Ca windows am Windows Server 2012 R2, sincer nu stiu sa-i fac update. Ca antivirus am doar windows defender. Sincer mi se pare ciudat. Aceeasi versiune de windows, de antivirus, de mentor ieri, aceeasi azi, si azi imi face probleme. Imi este greu sa cred ca este din cauza OS, sau antivirus. Din cate vad eu acuma, ultimul update facut de server este in 13.02.2020.
    Ultima oara editat deAldo; 14 February 2020 la 15:20

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •