Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5
  1. #1
    Data inscrierii
    December 2012
    Locatie
    Cluj-Napoca
    Posturi
    14

    Implicit Mesaj eroare la incarcare salariati noi

    Annotation 2020-02-06 102120.jpg

    la inchiderea mesajului de eroare, cand inchid macheta da o alta eroare:

    eroare la inchidere macheta.png

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Da, am mai prins-o si eu, nu afecteaza lucrul in program. Sper sa reuseasca si colegul de la programare sa o prinda si sa o rezolve, dar nu este printre urgente

  3. #3
    Data inscrierii
    December 2012
    Locatie
    Cluj-Napoca
    Posturi
    14

    Implicit

    Ba la noi afecteaza.
    Ca a doua eroare (sau ceva similar) tot apare dupa fiecare clic pe "OK" si e tare greu sa mai reusesti sa iesi din Mentor

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    La mine a doua nu se intampla, luati legatura cu distribuitorul sa vada configurarile calculatorului, antivirus, retea, bde, uac...

  5. #5
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    A doua eroare ma omoara si pe mine in momentul cand adaug un salariat, ies si ma duc sa modific alt salariat ma trezesc ca acesta eroare, moment in care intra intr-o bucla wimentor si nu mai pot iesi decat cu end task si restart de windows, se pare ca aceststa trecere la noul delphi a generat atat de multe erori incat in momentul de fata o zi fara erori e o fata morgana pentru mine, si asta e de ceva timp luni bune, intrebarea e oare cat mai dureaza?

    PS: am acesta eroare de cate ori adaug sau modific un salariat, lucru care e o placere in conditile in care ai cateva contracte de munca noi si multe modificari la cele care sunt inregistrate in mentor = un timp de lucru triplat pentru activitati care nu ar trebui sa imi ia mai mult de 2 minute, luati in calcul ca daca am eroare la adaugare un contract si am 10 contracte noi de adaugat, inchis totul cu end task si restart de pc de 10 ori si o sa intelegeti de ca sunt asa inversunat cu rezolvarea acestor erori
    Ultima oara editat dealexadi; 06 March 2020 la 12:50 Motiv: adaugat ps

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •