Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3
  1. #1
    Data inscrierii
    April 2015
    Posturi
    44

    Implicit Eroare adaugare articol

    Buna,
    A facut o reinstalare de windows10 pe calculator , am reinstalat winmentorul si am copiat folderul Data (salvat inainte de reinstalare ) peste cel creat acum. Winmentorul functioneaza cu o exceptie : la firma actuala , anul curent nu pot adauga articole noi , la salvare articol imi da eroarea:
    Ce pot sa fac ?
    Imagini Atasate Imagini Atasate

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    658

    Implicit

    Service > Avarie > Reconstruire SysID.

    Totusi, un copy/paste nu ar trebuie sa strice treaba asta; este posibil ca sursa problemei sa fie alta si sa se mai manifeste si altundeva, ulterior. Mai verificati:
    - toate programele ce acceseaza baza de date fiind oprite, cautati si stergeti toate lck-urile din WinMent;
    - verificati drepturile date pe directorul de WinMent (Read, Write, All, Speciat etc).

  3. #3
    Data inscrierii
    April 2015
    Posturi
    44

    Implicit

    Citat Original a fost postat de DragosE_WT Vezi Post
    Service > Avarie > Reconstruire SysID.

    Totusi, un copy/paste nu ar trebuie sa strice treaba asta; este posibil ca sursa problemei sa fie alta si sa se mai manifeste si altundeva, ulterior. Mai verificati:
    - toate programele ce acceseaza baza de date fiind oprite, cautati si stergeti toate lck-urile din WinMent;
    - verificati drepturile date pe directorul de WinMent (Read, Write, All, Speciat etc).
    Am verificat , nu merge .

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •