Sunt afisate rezultatele de la 1 la 7 din 7
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit Eroare transmitere mail versiunea 876.02

    Am instalat versiunea 876.02. Se pare ca nu voi putea lucra cu ea. La trimitere comenzi catre furnizori prin mail, fereastra care se deschide (unde se introduce adresa de mail, subiectul mailului, continutul), nu ataseaza niciun fisier. Dau transmitere prin thunderbird si bineinteles ca nici acolo nu ataseaza niciun fisier ca nu are de unde. Deci, partea de transmitere mail nu functioneaza corespunzator in versiunea 876.02.
    Apropo de asta, inca o intrebare. Ca sa pot lucra am schimbat doar executabilul cu versiunea 875.07. Imi spune mesajele referitoare la versiune, dar ma lasa sa lucrez. Afecteaza cu ceva sau pot sa lucrez cu Mentorul instalat cu veriunea 876.02 si executabilul de la 875.07?

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Chiar daca va intoarceti trebuie sa faceti verificarea de structuri ca sa puteti lucra.

    Luati legatura cu distribuitorul dvs sa ii aratati exact ce faceti la trimiterea comenzilor prin email, eu nu reusesc sa reproduc.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Eroare mail 876.02.jpg

    Aveti poza cu ce se intampla. Pasii sunt urmatori: tiparire, vizualizare, salvare ca pdf, trimitere mail.
    Cu versiunea 875.07 merge normal. Nu inteleg cum de nu puteti reproduce. Este clar ca este de la versiunea 876.02. Daca inlocuiesc executabilul cu cel de la 875.07, merge normal, cu 876.02, nu merge. Fara sa fac nicio alta modificare in afara de inlocuirea executabilului. Dupa cum vedeti in captura de ecran, in fereastra de trimitere, la fisiere atasate, nu apare nimic. Mi se pare foarte clar ca este de la versiune.

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Nici cu plusul verde nu puteti selecta documentul? Asta ca sa nu schimbati versiunea

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Da, ok, o sa ajunga la programare

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Ok. Multumesc frumos

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    225

    Implicit

    Incepand cu versiunea 877.01, s-a rezolvat problema. Multumesc

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •