Sunt utilizator de ceva ani, dar mereu este aceeasi problema:Ce versiune e buna?
Regula cred de bun simt, NOI clienti suntem utilizatori; si trebuie sa avem pretentia contra cost sa aven un soft functinal si fara bug-uri
Dvs. daca nu aveti ceva functional la timp, noi de ce platim? upgrede-ul care nu exista lin timp util?
Am mai spus si o repet eu nu stiu ce versiune e buna si care nu; face-ti un sistem in care sa spune-ti multimii ce versiune e buna si care nu.
Am mai propus asta si uni sa-u suparat pe mine, mi s-a comunicat ca exista in Versiunea Curenta, va intreb ce exista acolo? La ora actuala!.
Sunt fisiere de versiuni care instiinteaza ca rezolva aia, dar nu zic ce nu functioneaza; eu zic ca ar fi util pentru orice utilizator al dvs si astfel de informatii. cand sunt descoperite. Completati fratilor cand este descoperit un bug, respectivul bug in fisierul respectiv, nimeni nu va da in cap, eu va multumesc pentru informare!
Eu am zis ca nu exista versiune 871.5 pentru VME, dar acum din ce am mai citit mesaje pe forum aflu ca nu calculeaza bine contributiii,
De ce nu e posibil in Fisierul de versiune sa fie scrise si bug-uri in timp real? De ce ne/va este rusine?

Cred ca sunt in asentimentul tuturor utilizatorilir de Winmentor Clasic sau WME.

Cu stima,