Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    24

    Implicit eroare calcul salariu in constructii

    Buna ziua,

    va rog sa ma ajutati in urmatorul caz:
    - firma noua inregistrata in acest an, domeniul constructii, in octombrie a atins CA pt.facilitatile in constructii
    - nu pot verifica daca aveti mai noua versiune fata de 875.01, sau sa accesez documentatia pentru configurarile salariale, site- este inaccesibil azi
    - nu gasesc, desi am cautat deja mai multe ore, sursa erorii de calcul al salariului, din cauza careia imi calculeaza
    in felul urmator.
    -
    calculsalariu.JPG
    - problema apare ca calcul impozit: pt. brut 3000 lei deducere pers. 515 lei calculeaza un impozit de 185 lei, din care scutit 64 lei

    Ce trebuie corectat, unde am gresit<

    Va multumesc, daca ma puteti ajuta.

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Pe versiunea care o aveti dvs avem o mica problema la tichetele de masa pentru cei din constructii. Noi am remediat, dar mai avem si alte bug-uri de rezolvat, vom scoate versiune in timp util.

  3. #3
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    24

    Implicit

    Se poate preconiza, in cat timp vom avea versiunea corecta pentru constructii? Clientul este foarte enervat (ba mai mult muncitorii) din cauza ca nu-i pot da statul de salarii pentru luna trecuta.

    Va multumesc pt. raspuns.

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Stiu ca toata lumea asteapta versiuni pentru constructii. Dar trebuie sa tineti cont de faptul ca noi ne straduim sa facem intr-o saptamana doua ceea ce Anaf a facut in 4 luni. Vom scoate versiuni speram noi in timp util.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •