Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 20 din 22
  1. #11
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Fiti un pic mai specific. Ce anume faceti si ce nu apare?

  2. #12
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    114

    Implicit

    Despre detaliile de stoc la produse. stoc.jpg

  3. #13
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    227

    Implicit

    Mai explicit. Adica, la emiterea unei facturi de iesire nu apare stocul in mod implicit, trebuie apasat pe sageata ca sa apara, iar la urmatoarea factura, trebuie repetata operatiunea, pentru ca in mod implicit afisarea stocului este pe "NU"

  4. #14
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Da, ok, m-am prins despre ce e vorba. Intra si aceasta problema pe tichete.

  5. #15
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    227

    Implicit

    Multumim frumos

  6. #16
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    114

    Implicit

    Mai exista o problema si la cassa.
    Dupa inregistrarea unei tranzactii ( in cazul meu, o chitanta de incasare) nu pot trece la randul urmator (din sagetile de la tastatura) , adica la inregistrarea urmatoarei tranzactii, fara a da un click pe unul din campurile existente.

  7. #17
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu reusesc sa reproduc aceasta situatie. Eventual sa imi descrieti pasii pe care ii faceti.

  8. #18
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    114

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Rezolvarea depinde de cat de repede ajunge o baza la mine, daca se comporta la fel si cum reuseste sa prinda colegul de la programare eroarea. Daca trebuie sa lucrati mai ales pe facturare, da, reveniti la versiunea anterioara.
    Bună ziua! Ați reușit să identificați cauza erorii pe care v-am semnalat-o? Precizez că v-am trimis baza de date prin intermediul colegilor distribuitori.

  9. #19
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Da, baza de date a ajuns la mine, am reusit sa prind eroarea, colegul de la programare a rezolvat-o, dar exe nu putem scoate inca, mai sunt in lucru si alte probleme semnalate.

  10. #20
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    114

    Implicit

    Citat Original a fost postat de testing Vezi Post
    Mai exista o problema si la cassa.
    Dupa inregistrarea unei tranzactii ( in cazul meu, o chitanta de incasare) nu pot trece la randul urmator (din sagetile de la tastatura) , adica la inregistrarea urmatoarei tranzactii, fara a da un click pe unul din campurile existente.
    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Nu reusesc sa reproduc aceasta situatie. Eventual sa imi descrieti pasii pe care ii faceti.
    Aceasta problema este aleatorie, apare cand vrea ea, pe 3 utilizatori/pc-uri diferite si se rezolva prin iesirea din mentor!
    Ca si pasi urmati:
    Intru in casa, inregistrez o chitanta, fac legatura pentru plata sau incasare si incerc sa trec la urmatoarea chitanta din sagetile de la tastaura.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •