Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 22

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    114

    Implicit

    Mai exista o problema si la cassa.
    Dupa inregistrarea unei tranzactii ( in cazul meu, o chitanta de incasare) nu pot trece la randul urmator (din sagetile de la tastatura) , adica la inregistrarea urmatoarei tranzactii, fara a da un click pe unul din campurile existente.

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 545

    Implicit

    Nu reusesc sa reproduc aceasta situatie. Eventual sa imi descrieti pasii pe care ii faceti.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    114

    Implicit

    Citat Original a fost postat de testing Vezi Post
    Mai exista o problema si la cassa.
    Dupa inregistrarea unei tranzactii ( in cazul meu, o chitanta de incasare) nu pot trece la randul urmator (din sagetile de la tastatura) , adica la inregistrarea urmatoarei tranzactii, fara a da un click pe unul din campurile existente.
    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Nu reusesc sa reproduc aceasta situatie. Eventual sa imi descrieti pasii pe care ii faceti.
    Aceasta problema este aleatorie, apare cand vrea ea, pe 3 utilizatori/pc-uri diferite si se rezolva prin iesirea din mentor!
    Ca si pasi urmati:
    Intru in casa, inregistrez o chitanta, fac legatura pentru plata sau incasare si incerc sa trec la urmatoarea chitanta din sagetile de la tastaura.

  4. #4
    Data inscrierii
    November 2013
    Posturi
    128

    Implicit

    Citat Original a fost postat de testing Vezi Post
    Mai exista o problema si la cassa.
    Dupa inregistrarea unei tranzactii ( in cazul meu, o chitanta de incasare) nu pot trece la randul urmator (din sagetile de la tastatura) , adica la inregistrarea urmatoarei tranzactii, fara a da un click pe unul din campurile existente.
    Si la mine exista aceiasi problema, in plus si la banca.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •