Pagina 1 din 2 12 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 11
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    216

    Implicit modulul declaratii nu se mai deschide

    Buna ziua,

    Iconita de la modulul declaratii este de culoare gri deschis nu e albastra. Trebuia sa imi fac plata la acest modul de la 01.08.2019 ca sa il pot utiliza in continuare. Am facut si am trimis plata la key@winmentor.ro ca sa reprogramzeze cheia. Oare din aceasta cauza nu se mai deschide modulul declaratii?
    multumesc

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Faptul ca nu ati platit nu face decat sa va intre declaratia in demo, nu sa nu se deschida deloc. Daca nu se deschide incercati intai cu executabilele HL de pe ftp http://download.winmentor.ro/WinMent...I%20HASP%20HL/
    Daca nici cu acest exe nu reusiti atunci luati legatura cu distribuitorul dvs pentru suport si un altfel de exe.
    PS. Sa stiti ca noi nu facem reprogramarea cheii dupa plata dvs, nu facem decat sa generam coduri pentru cheie, dvs trebuie sa faceti reprogramarea din service cheita galbena.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    216

    Implicit

    multumesc,

    am incercat sa deschid cu executabilele HL si imi da urmatoarea eroare : Exception EDBEngineError in module declaratii.exe at 000D927E C:USERS/APPDATA/LOCAL/TEMP/RARSEXA5324.45346/PRIVATE/PDOXUSRS.LCK

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Aceste fisiere lck sunt fisiere de blocaj care se sterg cu iesirea normala din mentor sau declaratii. Mergeti si stergeti-l direct dvs. Sau folositi utilitarul mentlck de pe ftp.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    658

    Implicit

    Dupa mesaj cred ca ati deschis aplicatia direct din arhiva. Nu, o dezarhivati la locatia originala; acolo are restul resurselor de functionare.

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2016
    Posturi
    17

    Implicit

    Buna ziua,

    nici eu nu pot sa deschid aplicatia declaratii. Am instalat mentlck de pe ftp, am sters fisierele .lck, si tot nu se deschide.
    Puteti sa ma ajutati?
    Multumesc!

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Luati legatura cu distribuitorul dvs.

  8. #8
    Data inscrierii
    October 2009
    Locatie
    Bacau
    Posturi
    155

    Implicit

    Aceeași problemă o am și eu...de cele mai multe ori nu pot deschide modulul DECLARAȚII decât dacă dau restart calculatorului. Este foarte deranjant pentru că se pierde mult timp Este posibil să se întâmple acest lucru în urma update-urilor de windows? Mie cel puțin mi se întâmplă de o săptămână...maxim două. Măcar de am ști dacă trebuie făcută vreo setare undeva.

  9. #9
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    O am si eu si banuiesc ca e de la updatele de wind, la mentor nici o eroare la declaratii odata inchisa aplicatia nu se poate decat restart la pc ca sa mai intru in declaratii. Unde mai pui ca de cele mai multe ori aplicatia nici nu e recunoscuta de wind 10 si zice sa nu o rulez ca nu e de incredere, eu zic ca e o problema care o poate rezolva doar wimentor si cu microsoft, alftel o sa ajungem ca in viitor sa nu putem rula aplicatiile pentru ca microsoft nu le va permite rularea. Orice update de declaratii pentru mine e un stres pentru simplul motiv ca daca nu sterg fizic executabilul ci doar ii dau cu copy paste peste ma trezesc ca nu-l ruleaza nici chip, sterg executabilul, il aduc pe cel nou si minune imi apare mesaj de la wind ca aplicatia e necunoscuta si nu e de incredere sa nu o rulez, ii dau ca eu vreau si deabia atunci pot sa intru in declarati.

  10. #10
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    216

    Implicit

    multumesc...am descarcat din zip ....sa duc in folderul sursa si asta imi spune ca in imagine : image.jpg selectez yes in continuare?

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •