Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    August 2017
    Posturi
    119

    Implicit Propunere imbunatatire preluare date pentru listare

    Buna ziua
    Propun selectarea datelor de identificare ale angajatiilor preluate pentru lista lichidare din ultima luna selectata. pentru listele emise pentru o perioada.
    Am configurate mai multe tipuri de adeverinte de venit, inclusiv de stagiu de cotizare in aceasta sectiune (liste lichidare),
    Acum sunt preluate din prima luna selectata, si daca nu sunt corecte si le corectez, nu le preia in lista, (si tot manual trebuie sa fac adeverinta)
    (ma refer la serie , nr buletin, adresa, etc., care se mai schimba intr-o perioada)

    Cu stima,

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Buna ziua,

    Solicitarile pentru dezvoltare/modificare se trimit catre distribuitor sau pe adresa de email mentor@winmentor.ro

  3. #3
    Data inscrierii
    August 2017
    Posturi
    119

    Implicit

    Din pacate sunt imbunatatiri de bun simt de programator, daca faci acest lucru doar pentru bani, inseamna ca nu esti programator, esti doar profitor!
    O gandire logica, ia datele din ultima perioada, nu ca as presupune ca programatorul e orientat de a scoate profit din orice! si pune intentionat sa ia datele din prima perioada.
    Din punctul meu de vedere e incompetenta!

  4. #4
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Datele de identificare ale personalului sunt tinute la nivel de firma, ceea ce inseamna ca o noua modificare asupra acestora se va reflecta in Liste, indiferent de perioada pentru care este lansata lista.

    Exemplu: Ianuarie 2018: serie CC, nr. 111111, domiciuliu: Str. Principala nr. 1
    Iunie 2019: serie BB, nr. 222222, domiciuliu: Str. Florilor nr. 81


    Generare lista: vor fi aduse strict datele din iunie 2019, indiferent de perioada pentru care este lansata lista deoarece datele din ianuarie 2018 nu mai exista intregistrate in baza de date.


    In cazul in care va referiti la alte date, am rugamintea sa le enumerati.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •