Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3

Thread: Eroare D 112

  1. #1
    Data inscrierii
    January 2017
    Posturi
    37

    Implicit Eroare D 112

    Buna ziua,

    Firma fara constructii, am facut modificarile zic eu necesare pt anul 2019 si am urmatoarele Erori, stiu ca sunt multe dar va rog se pare ca majoritatea provin de la o setare care imi scapa:

    E: angajator (1)
    eroare atribut: cifAf1: atribut necunoscut ('cifAf1') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1)
    eroare atribut: bifa_CAM: atribut necunoscut ('bifa_CAM') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (1)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (2)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (3)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (4)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorF1 (1)
    eroare atribut: F1_suma_scut: atribut necunoscut ('F1_suma_scut') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
    eroare atribut: E3_21: atribut necunoscut ('E3_21') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
    eroare atribut: E3_19: atribut necunoscut ('E3_19') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'


    Multumsc, HELP!!!!

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Cum v-a spus si colega mea, nu pare a fi dukul actualizat.
    Intotdeauna trebuie verificate sa fie ultimele versiuni: declaratii, mentor si obligatoriu duk. Duk a trecut de versiunea V3, deci e clar ca el e de vina.

  3. #3
    Data inscrierii
    January 2017
    Posturi
    37

    Implicit

    multumesc, merg sa vad

    FELICITARI mentor, am depus fara erori. asteptam si restul de modificari. cu rabdare se face totul bine.


    Multumesc, si rabdare multa

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •