Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3
  1. #1
    Data inscrierii
    January 2017
    Posturi
    37

    Implicit Eroare declaratie salarii

    Buna ziua, firme fara constructii, am actualizat declaratii v 211.01 si mentor 865.01 si am aceste erori:

    E: angajator (1)
    eroare atribut: cifAf1: atribut necunoscut ('cifAf1') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1)
    eroare atribut: bifa_CAM: atribut necunoscut ('bifa_CAM') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (1)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (2)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (3)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorA (4)
    eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: angajator (1) sectiune angajatorF1 (1)
    eroare atribut: F1_suma_scut: atribut necunoscut ('F1_suma_scut') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
    eroare atribut: E3_21: atribut necunoscut ('E3_21') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
    E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
    eroare atribut: E3_19: atribut necunoscut ('E3_19') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'

    consider ca am modificat ceea ce cerea pt noul calcul, mai e ceva ce-o fi, ma uit disperata si la timp si la data....

    multumesc. HELP!

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Firma este de constructii? Duk-ul integrator a fost actualizat?

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    39

    Implicit

    Buna ziua...am setat constanta - constructii, de ce nu calculeaza retinerile ? ( cas 21.25 si cam 0.3375 ). Multumesc.
    Capture.jpg

    - am observat ca doar la angajatii care nu au lucrat luna intreaga nu calculeaza contributii.
    Ultima oara editat demariana_isachi; 24 February 2019 la 15:07

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •